ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ako dlho trvá predstavenie?

Štandardná dĺžka predstavenia je 45 minút. Predĺžená verzia má 60 minút. Dĺžka predstavení je odporúčaná a konzultovaná spolu s CPP a Minedu SR.

Aká je cena predstavenia?

Cena predstavenia je určená na základe výberu vstupného za diváka. Viac informácií poskytneme mailom alebo telefonicky. Ale cena je nižšia ako 1 jazda kolotočom na najväčšom slovenskom jarmoku.

Prijímate Kultúrne poukazy?

Nie.

Od akého veku je predstavenie vhodné?

Predstavenia sú určené pre žiakov základných a stredných škôl. Predstavenie na tému „Šikanovanie“ je vhodné už aj pre žiakov od prvého ročníka základnej školy. Predstavenie zamerané na „Kyberšikanovanie“ je vhodné už od žiakov 4. ročníka ZŠ. Pripravené máme rôzne varianty pre prvý, druhý stupeň ZŠ, celú ZŠ, ale takisto aj pre strednú školu.

Kto ste?

Predstavenie realizuje občianske združenie D&D Art v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Palace of Art s.r.o. Sme odborníci z odboru hudobnej dramaturgie a tvorby detských a výchovných predstavení, herci a pedagógovia. Dôkazom našej profesionality je aj záštita Ministerstva školstva, spolupráca a odborná konzultácia s CPP a v neposlednom rade spolupráca s Policajným zborom, či IT firmou.

Kde sa predstavenie realizuje?

Predstavenie realizujeme priamo na vašej škole. Najčastejšie je to telocvičňa, poprípade iný väčší priestor školy  (jedáleň….). Ak má škola k dispozícií kultúrny dom alebo sálu, nie je problém realizácia aj v takomto priestore.

Cestujete po celom Slovensku?

Áno, predstavenia realizujeme po celom Slovensku. Sme pripravení prísť aj k vám.

Ako prebieha rezervácia predstavenia?

Zavolajte na +421 904 319 329 alebo napíšte mail na nedajsahovorotom@gmail.com s vašim telefonickým kontaktom a my vás budeme kontaktovať. Spoločne nájdeme najlepší možný termín.

© 2024 Nedaj sa, hovor o tom! ®