REFERENCIE

v televízii:

v rádiu:

v novinách:

od partnerov:

od žiakov:

od škôl:

Školy, na ktorých sme hrali:

Pozn. na niektorých základných a stredných školách sme hrali pre celú školu, niekde len pre 1. alebo len pre 2. stupeň, prípadne pre vybrané ročníky. Stav k 31. 12 2023.

  1. ZŠ Hroncova 23, Košice
  2. ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova, Košice
  3. ZŠ Bernolákova 16, Košice
  4. ZŠ Krosnianska 4, Košice
  5. ZŠ Drábova, Košice
  6. ZŠ M. R. Štefánika 51, Trebišov
  7. ZŠ Sitnianska, Banská Bystrica – článok na stránke školy
  8. ZŠ Ďumbierska, Banská Bystrica
  9. ZŠ Družicova, Košice
  10. ZŠ Belehradská, Košice
  11. ZŠ Ivanka pri Dunaji
  12. SZŠ Devín
  13. SOŠ Nováky – článok na webe školy
  14. ZŠ Zemianske Kostoľany – fotogaléria na webe školy
  15. SOŠ obchodu a služieb, Prievidza
  16. ZŠ Poproč
  17. ZŠ Veľká Ida
  18. Spojená škola sv. Košických mučeníkov, Košice – článok na webe školy­
  19. ZŠ Rudina
  20. ZŠ Stará Bystrica
  21. CSŠ Radlinského, Dolný Kubín – článok na webe školy
  22. ZŠ R. Dilonga, Trstená
  23. ZŠ Dojč
  24. ZŠ De la Salle, Bratislava – fotogaléria na webe školy
  25. ZŠ Chorvátsky Grob
  26. ZŠ Sídl. SNP, Galanta
  27. ZŠ Vysoká pri Morave
  28. ZŠ Záhorská Ves –  fotogaléria na webe školy
  29. ZŠ Jakubov – fotogaléria na webe školy
  30. ZŠ Skačany
  31. ZŠ Nedožery-Brezany
  32. ZŠ 17.Novembra, Sabinov
  33. ZŠ Fábryho, Košice
  34. ZŠ Turzovka
  35. ZŠ M.R. Martákovej, Liptovský Mikuláš
  36. SŠI Lučenec – fotogaléria na webe školy
  37. ZŠ Ul. sv. Michala 42, Levice
  38. ZŠ Pri Podlužianke, Levice
  39. ZŠ Saratovská 85, Levice – článok na webe školy
  40. ZŠ Trebišovská 10, Košice – článok na webe školy
  41. ZŠ Leopoldov
  42. ZŠ Pobedim
  43. ZŠ Drieňová, Bratislava
  44. ZŠ Chynorany-Brusno
  45. ZŠ Podzáhradná, Bratislava
  46. ZŠ Drahovce – fotogaléria na webe školy – po predstavení bola beseda a autogramiáda zlatej paralympioničky Alexandry Rexovovej
  47. ZŠ Červeník – fotogaléria na webe školy – po predstavení bola beseda a autogramiáda zlatej paralympioničky Alexandry Rexovej
  48. ZŠ Komenského, Vrbové – článok na webe školy
  49. ZŠ Školská, Vrbové
  50. ZŠ Novomeského, Trenčín
  51. ZŠI Levoča – článok na webe školy
  52. SOŠ technická, Košice
  53. SZŠ zdravotná, Moyzesova, Košice – článok na webe školy
  54. Gymnázium Šrobárová, Košice – článok na webe školy
  55. ZŠ Márie Rázusovej Martákovej, Liptovský Mikuláš
  56. ZŠ Okoličianska, Liptovský Mikuláš
  57. ZŠ Karloveská, Bratislava
  58. ZŠ Zlaté Klasy
  59. ZŠ K. Brúderovej, Bratislava
  60. SOŠ Pedagogická, Prešov
  61. Spojená škola Královnej Pokoja, Žilina
  62. ZŠ Lutiše
  63. ZŠ Ladce – článok na webe obce
  64. OUI Ladce
  65. ZŠ P. Demitru, Dubnica nad Váhom
  66. ZŠ K. Mahra, Trnava
  67. ZŠ A. Merici, Trnava
  68. ZŠ J. Bottu, Trnava
  69. SZŠ DSA Lučenec
  70. ZŠ Hodžova 37, Trenčín
  71. ZŠ J.Murgaša Šaľa
  72. SZŠ BESST Trnava – článok na webe školy
  73. ZŠ Studienka 
  74. ZŠ Lakšárska Nová Ves
  75. ZŠ Zohor
  76. ZŠ SUT Trnava – fotogaléria na webe školy
  77. ZŠ Slovenský Grob
  78. ZŠ J.A.K Revúca – článok na webe školy
  79. SOŠ Technická Košice
  80. SOŠIT Ostrovského Košice

© 2024 Nedaj sa, hovor o tom! ®